Kicsit kezdenek elborulni az online szórakoztató iparban a szervezetek. A 100 Thieves UNO versenyt hirdetett, aminek összdíjazása körülbelül 153 millió forint volt.

Ugyan a média leginkább Miamira figyelt az éjjel, ahol a Kansas City Chiefs és a San Francisco 49ers csapott össze a Super Bowl trófeáért, Los Angelesben ezalatt a 100 Thieves megrendezte a gaming világ talán eddigi legőrültebb eseményét.

Egy fél millió dollár (közel 153 millió forint) összdíjazású UNO versenyt.

A híres esport szervezet összegyűjtötte az amerikai streamerek krémjét, hogy kiderüljön, melyikőjük a legjobb UNO játékos. Persze egy kicsit megfűszerezték az alap játékmenetet, minden forduló utolsó két játékosának párbajoznia kellett. A különféle kihívások győztesei folytathatták a versenyt, míg a vesztesek kiestek.

A versenyből elsőként épp a 100 Thieves tulajdonosa, Nadeshot búcsúzott, őt Yassuo (Moe) ejtette ki az első kihívás során. Nadeshot után nem sokkal Cloakzy és Valkyrae is búcsúzott, úgy fest UNO-ban nem sziporkáznak a Fortnite játékosok.

Sorjában estek kifelé a játékosok, egészen addig, amíg Castro szembe nem találta magát The Mobbal az UNO verseny döntőjében.

Mostantól biztosan a kék szín lesz a FIFA streamer kedvence, ugyanis egy kék hatossal sikerült ellenfele előtt kiszállnia, ezzel pedig őt koronázták meg, mint első 100 Thieves UNO bajnokot.

Természetesen ilyen szinten már nem babra megy a játék, Castro 125 ezer dollárral zárt, így körülbelül 38 millió forinttal lett gazdagabb győzelmével.

Forrás: Twitch/100 Thieves