Nem tudjuk ki állíthatná meg őket.

A Team Liquid magabiztosan nyerte a hétvégi ESL One Cologne 2019 bajnokságot is. Ez már zsinórban a negyedik Major-on szerzett győzelmük, amivel új rekordot állítottak fel a Counter-Strike: Global Offensive történetében.

A döntőben a Vitality-vel mérhették össze erejüket, akik jól tartották magukat Dust II-n, de a végeredmény egyértelmű volt. A mérkőzés 4 meccsen át tartott, az Overpass-t 16-6 ra nyerte a Liquid, majd a Dust II-n 19-17-re a Vitality jött ki jobban. A harmadik pályán, az Inferno-n 16-10 ismét a Liquid-nek, akik a Mirage-on is 16-10-et játszottak.

A csapat így elnyerte a 125 000 dolláros fődíjat és a Intel Grand Slam 1 000 000-s nyereményét is, hiszen ehhez 4 S-szintű bajnokságot kellett megnyernie bármely csapatnak. A következő Major, a Starladder Major 2019 augusztus 28-án kerül megrendezésre.

Kíváncsian várjuk, hogy addigra sikerül-e valamelyik csapatnak összeszednie magát és megszorítania a Team Liquid-et.