Még mielőtt belekezdenénk, igen tudjuk, hogy ez az utolsó EA Sports által készített FIFA játék, de a jövőre való tekintettel (EA Sports FC) nem lenne baj, ha továbbra is figyelnék a rajongói visszajelzéseket a kanadai fejlesztők.

Még mielőtt belekezdenénk, igen tudjuk, hogy ez az utolsó EA Sports által készített FIFA játék, de a jövőre való tekintettel (EA Sports FC) nem lenne baj, ha továbbra is figyelnék a rajongói visszajelzéseket a kanadai fejlesztők.

Nem biztos, hogy mindenki tudja, de a Stadium menüponton belül nyomon lehet most is követni néhány elég érdekes mérföldkövet a FIFA 23-ban. Megnézhetjük, hogy összesen hányszor nyertünk, vagy vesztettünk, na meg természetesen a döntetleneket is listázza nekünk a játék.

Ezek mellett pedig a játék listázza nekünk a csapatunk legsikeresebb játékosait is. Hány meccset játszottak, ez alatt mennyi gólt lőttek, hányszor adtak gólpasszt, meg ilyenek. Természetesen ezeket a dolgokat magukon a lapokon is láthatjuk, ám a menüpont, amiről beszélünk, a teljes klubunk teljesítményét listázza, így azonnal össze is tudjuk hasonlítani a játékosokat.

Ám van némi gond ezzel a lehetőséggel…

A szóban forgó tracker nem követi azokat a statokat, amiket már eladott, vagy SBC-ben eldarált játékosokkal értünk el. Példának okáért, ha mondjuk van egy Mbappénk, akivel 1000 meccsen 900 gólt lőttünk, a klubunk második legeredményesebb játékosa pedig egy Rashford 40 góllal, ha eladjunk Mbappét, a követőrendszer szerint Rashford lesz a klublegendánk.

Több fórumposzt is született ebben a témában, hogy attól még, mert valakit eladunk, még hozzájárult a klubunk sikereihez, így jó lenne, ha nem tűnnének el a statjai a játékból. Ez abszolút érthető és egy újabb lendületet tudna adni azoknak, akik szeretik ilyen téren vezetni a teljesítményüket.

Ha idén nem is, azért abban bízunk, hogy az EA Sports FC-ben már ilyen formában lesz jelen a statkövetés.

Ezt olvastad már?

Ez az SBC lap lehet a FIFA 23 legjobb, vagy legrosszabb eddigi megjelenése

 

shop.leet.hu
×
blank