Három győzelem kellett volna, de már a második meccsen elvérzett a magyar CS:GO csapat. Szomorkodni persze egyáltalán nincs okuk.

Három győzelem. Ennyi választotta el a Salamandert egy egész szezonon át tartó kemény munka után, hogy feljussanak az ESEA Premierbe. Aki követte a srácok sikereit, az pontosan tudja, mennyire megdolgoztak érte, bőven megérdemelték volna.

Az első találkozót 2:0-s sikerrel vették, a második rangadón viszont már kifogott rajtuk az Apeksgg. Az első mapon elbukták Overpass-t a magyarok, majd egy többszörös hosszabbítást hozó kiélezett mapon 28:25-ös végeredménnyel egyenlített a Salamander. Ez a Nuke azonban úgy tűnik, túl sokat kivett belőlük, a harmadik mapon ugyanis megint egy simább 16:10 következett az ellenfélnek.

After a big run Apeksgg defeated us on Mirage 16-10

#Salamander ? #NeolifeHungary
#GoSalamander

Közzétette: Salamander – 2020. április 14., kedd

Ezzel pedig sajnos eldőlt, hogy a magyaroknak nem sikerült feljutniuk az ESEA Premier mezőnyébe.

Hatalmas menetelés végére került tehát pont a Salamander CS:GO csapatánál, az Apeksgg elleni vereséggel. Csakis dicséret illeti őket a tisztes helytállásért, reméljük még sok hasonló eredményt látunk majd tőlük.